0 sztuk

Olejki i kremy do opalania

Olejek do opalania nierozerwalnie kojarzy się z latem... Aby promienie słonecznie pieściły naszą skórę, ale nie wywoływały poparzeń trzeba stosować krem do opalania - dotyczy to zarówno kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Dzięki niemu skóra będzie ładnie przybrązowiona, a nie boleśnie spieczona. Po opalaniu, aby nawilżyć skórę sięgnij po balsam do ciała. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dermacol Sun SPF50

Preparat samoopalający do twarzy
50 ml
25,71 zł

Dermacol Sun SPF50

Preparat samoopalający do twarzy
50 ml
25,71 zł
darmowa dostawa od 990 zł
przesyłka w 24 h

Opalaj się z głową

Spray do opalania, balsam do opalania, krem do opalania z filtrem - wiele nazw i formuł, jeden cel. Kosmetyki do opalania mają zabezpieczyć Twoją skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. W naszej ofercie znalazły się produkty znanych marek, o różnych konsystencjach. Możesz na przykład wybrać dobry olejek do opalania Nivea lub praktyczny krem do opalania w sprayu. Mamy kosmetyki odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, o filtrach od SPF6 do SPF50.

Gdy nie ma słońca

Gdy nie ma słońca i olejek do opalania jest Ci niepotrzebny, ale marzysz o opalonej skórze wypróbuj samoopalacze z naszej oferty. Mamy preparaty samoopalające do twarzy oraz do całego ciała.

Najlepsze kosmetyki

Kremy do opalania dla dzieci i dorosłych to tylko część naszej oferty. Polecamy także inne doskonałe kosmetyki do ciała wysokiej jakości. Mamy Twoje ulubione marki w atrakcyjnych cenach.