0 sztuk

Akcesoria do włosów

Jeśli chcesz zadbać o piękną fryzurę potrzebne będą Ci dobry grzebień oraz szczotka do włosów. Jeśli chcesz osiągnąć efekt, który zachwyci każdego przydatne będą także gumki do włosów np. popularne sprężynki. Wiele akcesoriów, z którymi zadbasz o swoje włosy znajdziesz w ofercie internetowej Perfumerii Platinium. A jeśli chcesz nie tylko stworzyć modne upięcie, ale także wykonać unikalny make-up zapoznaj się z pozostałym asortymentem, w którym znajdziesz między innymi akcesoria do makijażu.

Szczotki, gumki i inne akcesoria do włosów

Posiadamy akcesoria do włosów, które przypadną do gustu małym dziewczynkom oraz dojrzałym kobietom. Na naszych internetowych półkach znalazła się między innymi kultowa i praktyczna szczotka do włosów Tangle Teezer, która poradzi sobie nawet z bardzo splątanymi kosmykami. Produkt ten kupisz w wersji klasycznej, kompaktowej i przeznaczonej do włosów mokrych.
Akcesoria do upinania włosów oraz Tangle Teezer dostępne są u nas w atrakcyjnych cenach. Polecamy gumki do włosów dla dzieci oraz dorosłych. Z nimi stworzysz każdą fryzurę, o jakiej zamarzysz.

Nie tylko produkty dla włosów

W naszej ofercie znalazły się nie tylko profesjonalne szczotki i różnego rodzaju dodatki do włosów. Posiadamy szeroki asortyment, a w nim między innymi akcesoria do paznokci, perfumy czy akcesoria kosmetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupów.