0 sztuk

Golenie i depilacja

Jeśli chcesz szybko i bezboleśnie pozbyć się niechcianego owłosienia z twarzy i ciała przyda Ci się doskonała maszynka do golenia Gillette lub Wilkinson. W kategorii golenie i depilacja znajdziesz akcesoria przeznaczone dla kobiet i mężczyzn - maszynki, wkłady oraz zestawy do pielęgnacji brody

Wkłady do maszynek do golenia

Ostrza w ulubionej stępiły się i musisz je wymienić? Mamy to, czego Ci trzeba. W naszej ofercie znalazły się najpopularniejsze marki. Gillette Mach 3, Gillette Fusion, Gillette Fusion ProGlide - wkłady do tych i innych maszynek kupisz u nas w atrakcyjnej cenie.

Maszynki

Dobra maszynka do golenia jest niezastąpiona - z jej pomocą pozbędziesz się niechcianych włosków zaledwie w kilka chwil. W naszej ofercie znalazły się maszynki do golenia dla mężczyzn i kobiet od najpopularniejszych producentów.

Pielęgnacja zarostu

Grzebień i szczotka do zarostu to prawdziwa gratka dla panów. Dzięki nim pielęgnacja brody jest znacznie łatwiejsza i przynosi wymierne efekty. Panom lubiącym gładkie policzki polecamy maszynkę do golenia Gillette, natomiast tym z zarostem szczotki i grzebienie do brody. 

Pozostała oferta

Wkłady do maszynek Gillette, Gillette Fusion i Gillette Mach 3, a także same maszynki to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem perfumerii, w którym znalazły się między innymi akcesoria do paznokci, szczoteczki do zębów, akcesoria kosmetyczne i wiele więcej.