0 sztuk

Mydło w Płynie i Kostce

Mydło w płynie oraz w kostce to kosmetyki tak popularne, że nie trzeba ich chyba nikomu przedstawiać. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które nie tylko czyszczą, ale także pielęgnują, a co równie ważne, pięknie pachną. Posiadamy dobrze znane mydło w płynie Dove, a także propozycje, które przypadną do gustu najmłodszym, takie jak owocowe mydło w płynie Jelly Belly. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Xpel Argan Oil

Mydło w płynie
300 ml
10,42 zł

Xpel Argan Oil

Mydło w płynie
300 ml
10,42 zł
darmowa dostawa od 990 zł
przesyłka w 24 h

Propozycje dla każdego

Jesteś tradycjonalistą, dla którego najlepszy produkt to mydło w kostce? A może szukasz czegoś nowego, takiego jak mydło w płynie dla dzieci, które sprawi, że maluch chętniej będzie mył ręce? W naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom. Naturalne mydło do twarzy, antybakteryjny żel do mycia rąk, mydła od znanych projektantów, a może kostka o zabawnym kształcie, która przypadnie do gustu dzieciom? Wybór pozostawiamy Tobie. A jeśli potrzebny Ci wydajny i ładnie pachnący żel pod prysznic to także znajdziesz go w naszej ofercie.

Zadbaj o codzienną higienę

Mydło w kostce lub płynie to produkt, którego nie powinno zabraknąć w żadnej łazience - domowej czy publicznej. Dzięki ślicznemu zapachowi jeszcze chętniej będziesz po nie sięgał, aby oczyścić ręce z brudu. Jeśli chcesz zadbać o codzienną higienę koniecznie wybierz jedno z mydeł dostępnych w naszej drogerii. Polecamy także inne produkty niezbędne w pielęgnacji ciała. Mamy wszystko czego Ci potrzeba - peeling, żel pod prysznic, antyperspirant i wiele innych.