0 sztuk

Nasza perfumeria internetowa organizuje konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci perfum lub bonów na perfumy, do zrealizowania w naszym sklepie internetowym. Wszystkich szczęśliwych zwycięzców, których wyłoniliśmy w konkursach perfumerii internetowej Platinium, wraz z opisem wygranych nagród, znajdziesz poniżej. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału. Ponadto zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz fanpage’ów na portalach społecznościowych, gdzie ogłaszamy kolejne konkursy.

 

Konkurs Walentynkowy (14.02.2017)

Maciej Tomasz Światłowski wygrał perfumy Paco Rabanne – Lady Million, wodę perfumowaną o pojemności 75 ml. Dziękujemy za wzięcie udziału i życzymy sukcesów w przyszłych konkursach perfumerii internetowej Platinium!

 

Konkurs Letnie Inspiracje (10.07.2016)

Adrianna Jarkiewicz wygrała perfumy Carolina Herrera – 212 Vip Women, tester o pojemności 80 ml.

Gosia Kwela – wyróżnienie – kod rabatowy o wartości 100 zł na zakupy w sklepie internetowym Perfumerii Platinium. Obu Paniom bardzo dziękujemy i życzymy kolejnych wygranych!

 

Konkurs z okazji Dnia Ojca (11.06.2016)

Monika Kielczyk wygrała perfumę Carolina Herrera – 212 Vip Men, wodę toaletową o pojemności 100 ml. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

 

Konkurs z okazji otwarcia perfumerii (21.03.2016)

Patrycja Kołodziejczyk wygrała perfumy Dolce & Gabbana – The One, wodę perfumowaną o pojemności 75 ml. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie. Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych!